Aktuális pozícióink

Ügyfélszolgálati asszisztens

A leendő munkatárs feladatai:

  • A cég Partnereitől érkező rendelések feldolgozása
  • Vevői megrendelések visszaigazolása, szükség esetén helyettesítő termékek ajánlása
  • A cég leányvállalataitól érkező rendelések kezelése, számlák exportálása, visszáruk intézése
  • Vevői árak módosítása, jóváírások kezelése
  • Szállítások egyeztetése
  • Vevői reklamációk kezelése, CRM-ben történő rögzítése, problémák hatékony megoldása
  • Partnereink tájékoztatása kiadványokkal, akciókkal, termékekkel kapcsolatosan
  • Ügyfél-megkeresések, tájékoztatások (kiadványok, akciók stb.) dokumentálása, nyilvántartása; a vállalat irányítási rendszerben történő rögzítése
  • Az értékesítési folyamat aktív szakmai támogatása
  • Hatékony együttműködés a társosztályokkal

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Minimum középiskolai érettségi
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Magabiztos számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Gyors tanulási képesség
  • Kiváló kommunikációs -, szervezési- és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Udvarias, türelmes egyéniség
  • Nyitott, proaktív személyiség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • széleskörű cafeteria juttatás
  • fejlődési lehetőség
  • ingyenesen igénybe vehető céges autóbusz Budapest felől

Munkavégzés helye:

  • 2120 Dunakeszi, Pallag u. 37.

Raktáros

  • a betárolásra váró termékek elhelyezése a kiszedési tárhelyre
  • biztosítani a folyamatos termék ellátottságot a tárhelyeken
  • a tárhelyről a megfelelő mennyiségű és tovább értékesíthető termékek kiszedése
  • a megrendelések szakszerű csomagolása

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • kétműszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig délelőttös és délutános műszak)
  • önálló, precíz munkavégzés
  • erkölcsi bizonyítvány
  • előny: targoncavezetői jogosítvány, tapasztalat

  • teljesítménybónusz

Az Ön böngészője
nem támogatott.
Úgy látjuk, az Internet Explorer egy olyan korábbi, elavult változatát használja, mely a legtöbb mai weboldal által már nem támogatott. Az oldal megfelelő megtekintéséhez kérjük, az alábbi böngészők valamelyikét használja. Köszönjük megértését.
Google Chrome
Letöltöm
Mozilla Firefox
Letöltöm
Internet Explorer 9+
Letöltöm
Értem, tovább megyek