Aktuális pozícióink

Kereskedelmi asszisztens

Pár ok, amiért jó nálunk dolgozni:

  • egy kreatív, pörgős csapat tagja leszel
  • változatos feladatokat nyújtunk Neked, kiélheted a kreativitásod papíron és az online térben is
  • széleskörű béren kívüli juttatást is nyújtunk Neked
  • egy kis ízelítő az elmúlt időszakokból: cafeteria csomag, gyümölcsnapok, egészségvizsgálatok, fagyi nap, csapatépítők, street food nap, évindító party, közös rétes napok, kürtöskalács nap, Mikulás nap, téli hónapokban vitamin napok és még sok minden egyéb szuper dolog vár Rád, ha csatlakozol hozzánk :)
  • ingyenes privát autóbuszjárat Újpest-Városkaputól (mindössze 15 perc a menetideje)
  • hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, ahol nem állunk a személyes fejlődésed útjába, sőt támogatjuk karrier céljaid
  • óvjuk a környezetünket (csökkentjük a műanyag hulladék mennyiségét, szelektíven gyűjtjük a szemetet, stb.)
  • alapítványi fő támogatóként támogatjuk a rászoruló gyermekeket
  • nem utolsó sorban azért, mert mi tudjuk, hogy a sikerünk Neked (is) köszönhetjük

Feladataid a következők lesznek:

  • Vevői árajánlatok készítése
  • Vevői kérdések megválaszolása
  • Leányvállalatokkal, szállítókkal való napi kapcsolattartás
  • Vevői aktivitások kidolgozása, végrehajtása
  • Szállítói ártárgyalásokon való aktív részvétel
  • Termékválaszték folyamatos elemzése, felülvizsgálata, új termékek piaci bevezetése
  • Terméktréningek, oktatások szervezése
  • Hírlevelek, akció javaslatok kidolgozása
  • Kiadványok összeállításában való közreműködés
  • Piac- és versenytárs elemzés
  • Kapcsolattartás a kiemelt vevőkkel telefonon, írásban

Amit kérünk Tőled:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (interjún teszteljük)
  • Rendelkezz minimum 1 év bármilyen területen szerzett irodai munka tapasztalattal
  • Magabiztos MS Office ismeret (Excel, Word, Power Point)- ne ess kétségbe, ha függvényeket kell készítened (ezt az interjún teszteljük)
  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat előny
  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Felmerülő problémák gyors és hatékony kezelése, döntésképesség
  • Precíz, önálló munkavégzés, határidők pontos betartása
  • Ügyfél- és eredményorientáltság

Munkavégzés helye:

Dunakeszi, Pallag u. 37.

Ha megdobbantotta a szíved a fent leírt gondolatsor és csatlakoznál hozzánk, fizetési igényeddel ellátott jelentkezési anyagodat a hr@corwell.hu e-mail címre várjuk.

Ez a böngésző már
nem támogatott.
Ön az Internet Explorer egy korábbi, elavult verzióját használja. Az oldal megtekintéséhez kérjük, töltse le valamelyik korszerű böngészőt az alábbiak közül. Megértését köszönjük!
Google Chrome

A legnépszerűbb böngésző.

Letöltés
Mozilla Firefox

Gyors és biztonságos.

Letöltés
Microsoft Edge

Az Internet Explorer utódja.

Letöltés
Értem, tovább megyek